Jak nosit náhrdelníky a jak je sladit s oblečením?

Jak si vybírat náhrdelníky? A jak k nim co nejlépe vybrat vhodné oblečení? Záleží na tom? Nosíte masivní náhrdelníky, náhrdelníky z bižuterie, perlové náhrdelníky, náhrdelníky swarovski, stříbrné náhrdelníky nebo třeba indiánské náhrdelníky?

Jak nosit náhrdelníky?

Nošení šperků je umění.

Jak správně vybrat, aby se k Vám hodil? Stále chodíte okolo výlohy klenotnictví anebo sledujete nějaké stránky se šperky, které by se Vám líbily. Nevíte, zda by se k Vám hodily?

Pro ženy, které jsou štíhlé a dobře jsou vhodné šperky něžné a menší a spíše ke krku. Pokud je žena mohutnější a vyšší – hodí se k ní přívěšek, který bude sahat hluboko do výstřihu.

 

Jak je to s oblečením a náhrdelníky?

Každá žena ví, že se nesmí nic přehánět a vše se musí správně vyladit. Některé ženy šperky přizpůsobují především vybranému oblečení, ale mělo by to být naopak. Oblečení se má podřizovat šperkům. Pokud tedy máte na krku výraznější šperk, zvolte jednoduché a málo barevné kousky oblečení. Velice vhodné oblečení by mohl být rolák nebo halenka. Ovšem pokud zvolíte výraznější náhrdelník, který pokrývá celý dekolt. K těmto náhrdelníkům se hodí především tričko s větším výstřihem, aby vynikl náhrdelník. Ostatní doplňky by měly být nenápadné a jednoduché. 

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.