Jak moderně oslavit MDŽ

Chcete oslavit konec zimy a předčasně přivítat jaro? Využijte příležitosti, kterou nabízí Mezinárodní den žen. 

Jak moderně oslavit MDŽ

Na MDŽ, čili Mezinárodní den žen, můžete darovat květinu, bonboniéru nebo pěkný šperk. Můžete si koupit lístky do kina nebo navštívit představení v divadle a tento den strávit tak se svou kamarádkou nebo maminkou. Na MDŽ si každá žena zaslouží speciální pozornost.

MDŽ by měl být o ženách a pro ženy. Je to den, kdy si připomínáme jejich cílevědomost a emancipaci. Je to více než 100 let, co ženy začaly bojovat o to, aby s nimi bylo zacházeno stejně jako s muži. Ač i dnes někteří tvrdí, že rovnoprávnost neexistuje, můžeme si říci, že za těch sto let se společnost posunula o ohromný kus cesty dopředu. MDŽ nemusíte vnímat jako přežitek socialismu, nýbrž jako příležitost vzdát hold všem skvělým ženám ve svém okolí. MDŽ se slaví 8. března, několik dní před začátkem jara. Můžete tedy dát pomalu zimě sbohem a připravit se na první jarní dny.

Jak moderně oslavit MDŽ? Je jedno jestli doma u pěkného filmu, v kavárně nebo večer se sklenkou vína. Můžete ho slavit se svou rodinou i s přáteli. Můžete zavzpomínat na staré časy nebo hledět přímo do budoucnosti. Že MDŽ není jen minulost dávají jasně najevo i média. Například TV Prima při této příležitosti loni spustila nový kanál Prima Love, který má připraven program výhradně pro ženy, tedy romantické filmy a seriály. V mnoha městech na vás čekají netradiční retro oslavy MDŽ.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.