Bílé šperky z mušlí

Šperky z bílých mušlí, to je ideální volba pro všechny ženy a dámy, které se cítí být mladé, svěží, plné energie a elánu. Barevně se hodí téměř ke všemu, a přirozeným vzhledem i výrazností potěší ženu každého věku, takže jsou doslova ideálním dárkem či pozorností.

Masivní šperky z mušlí

Mušle samy o sobě evokují exotiku, teplo, léto a moře. Bílá barva jim ale ještě intenzivněji dodává na dobrodružnosti, neboť bílá sama o sobě symbolizuje nespoutanost, osvobození se, ale také čistotu, což jsou jistě vlastnosti, které si můžete snadno spojit s relaxací na písčité mořské pláži, nebo proháněním vln na vodním skútru. Bílá barva navíc v létě přímo ideálně kontrastuje s opálenou pokožkou. Ani v zimě si s ní však rozhodně ostudu neuděláte. Zejména masivnější šperky z mušlí vám dodají na svěžím, mladistvém a energickém stylu, a vy budete pozitivní energií doslova zářit.

Náramek mušle

Pokud si nejste jisti masivním náhrdelníkem, zkuste pro začátek náramek. Třeba náramek na gumičkách z oblých mušlí skládaných hranami vedle sebe. Díky gumičkám umožňuje náramek roztažení a snadné navlečení, zároveň dobře drží a vypadá velmi esteticky, neboť zvenku nejde uchycení nijak vidět. Pozorovateli se tak nabízí pohled na čistý jasný povrch mušlí, který může být čistě bílý, nebo i s občasnou jemnou příměsí například růžové či oranžové, které jsou rovněž velice poutavé.

Jinou variantou pro masivní náramek z mušlí je skládání a navlékání mušlí ze sebou tak, že jsou přitisknuty celými plochami, a na ruce jsou tudíž více vystouplé, jakoby odstávající od těla. Gumičky zde procházejí středem mušle, takže opět nejsou vidět, přičemž praktická funkce je znovu zachována. Oproti předchozí variantě tato působí více přírodně-neuspořádaným dojmem, a jsou pro ni využívány mušle oválnějšího tvaru.

Zcela nahodilým dojmem pak působí šperky z mušlí různých tvarů i velikostí, které jsou střídavě řazeny za sebou a vytváří „střapatý“ dojem. Pro tyto varianty přitom bývá často využíváno i mušlí různých barev, kdy je pak výsledek pestřejší a výrazně hravý.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.