Souprava Sagenit náušnice a přívěsek

SperkyProZeny.cz » Soupravy šperků » Souprava Sagenit náušnice a přívěsek


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Sagenit - Rutil v křišťálu

Souprava se skládá z náušnic a přívěsek ze sagenitu (vrostlice zlatého rutilu v křišťálu, tzv. "venušiny vlasy") vybroušeného do tvaru obdélníkových muglí.
Velikost kamenů cca 17x10mm.
Úchyt a afroháčky Ag 925

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

Náušnice a přívěsek sagenit

Sagenit patří mezi jeden z nejzajímavějších nerostů, které příroda dokázala vytvořit. Je ojedinělý nikoliv svou barvou, ale hlavně celkovým vzhledem, díky kterému získal také mnoho dalších označení, jako“andělské vlasy“. Díky práci zkušených šperkařů z tohoto materiálu mohl být vyroben perfektně vybroušený kámen, který se stal základem těchto elegantních náušnic, které jsou jako stvořené pro každou ženu. Právě originalita jich samotných podtrhne celkově originální a jedinečný vzhled vás samých, a tak se budete cítit vskutku nádherně, a budete rozhodně středem pozornosti na jakékoliv akci či příležitosti.

 

Zajímavosti o sagenitu si přečtěte i zde: zlatý rutil v křišťálu

 

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.