Souprava Perly sladkovodní náušnice a přívěsek

SperkyProZeny.cz » Soupravy šperků » Souprava Perly sladkovodní náušnice a přívěsek


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Souprava přívěsek + náušnice ze světlých sladkovodních perel.

Velikost jednotlivých perliček: cca 7-8mm

Každá perla je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí perel mírně lišit od obrázku.
 

Proč koupit soupravu říčních perel

Elegance může mít mnoho podob, v podání perel je však vždycky nezpochybnitelná. Perly vypadají neskutečně vznešeně, ať už jde o mořské či právě tyto říční perly, a hodí se ke všem módním stylům i příležitostem. V jednoduchosti je krása, a perly jsou toho důkazem. Tato souprava kombinuje náušnice a přívěsek, v decentním stylu. Perly na náušnicích i přívěsku jsou sladkovodní, a tedy menších rozměrů. Na výraznosti jim však dodává jednotnost vzhledu i práce se stříbrným očkem. To je totiž oproti průměru více protáhlé a užší, což zejména u náušnic dává vyniknout perlám, houpajícím se pod ušima, a celý šperk ozvláštňuje. Totožný vzhled pak explicitně prezentuje náležitost k sadě, což zvyšuje dojem luxusu. Každý kousek ale můžete samozřejmě využít i samostatně. Perly jsou ideální jako dárek pro ženu, neboť se těší oblibě napříč generacemi i vkusem dam.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.