Prsten vltavín VEGA V

SperkyProZeny.cz » Prsteny » Prsten vltavín VEGA V


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Vltavínový prsten v uměleckém designu

Velikost prstenu nemusíte vůbec řešit, a to díky unikátnímu designově velice pěkně zpracovanému neuzavřenému kroužku. Jednoduše jej během chvilky přizpůsobíte prstu, na který jste prsten právě nasadila.

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.


Velikost kamínku vltavínu v nejširších místech cca 16x7mm 

Kupujete právě tento originální prsten s vltavínem, který můžete také vidět na přiložených fotografiích. Je to autorský šperk, proto stejný prsten nikdo jiný nebude nosit.

Proč koupit

Vltavínový skvost pro vaše já
Není sebelepšího dárku pro ženy než třpytivý a originální šperk. Každá žena se chce líbit nejen sama sobě při pohledu do zrcadla, ale především svému muži a svému okolí. Vždy je vhodné dát ženě něco, co vydrží dlouho a také to, co bude mít neustále u sebe. Výše uvedené splňuje právě šperk. Po celý den bude ženu těšit pohled na třpytivý splněný sen na její ruce. V případě, že se jí něco náhodou nepodaří, zadívá se na prstýnek a v tu chvílí zjistí, že se jí opět vrátila radost.
Neváhejte a rozhodněte se právě pro vltavínový prstýnek, vězte , že si jej vaše žena zamiluje tak jako miluje vás. Dárky z lásky jsou ty, kterých si každý z nás nejvíce cení a ženy dvojnásob!

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.