Přívěsek achát VEGA

SperkyProZeny.cz » Přívěsky » Přívěsek achát VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Achát přívěsek - autorský šperk
SLEVA


Přívěsek s achátem v provedení staroměď - autorský šperk

Velikost přívěsku: cca 60x30mm
Achátový přívěsek je zavěšený na broušené hnědé kulaté kůži o délce cca 60cm se zapínáním na karabinku vyrobenou ze stejného kovu, jako je samotný přívěsek. 

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Kupujete právě tento originál, který vidíte na fotografiích. Je to autorský šperk. Druhý stejný kousek neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit. Vzhledem k velikosti a decentnímu barevnému provedení je přívěsek vhodný též jako dárek pro muže, kteří se rádi zdobí.

Dodáváme v originální dárkové papírové krabičce.

Proč koupit tento přívěsek s achátem

Průřez achátem připomíná letokruhy stromu, v nichž se však působivě mísí různé barevné odstíny, aby tak vytvořili skvostný umělecký kousek. Podle některých pověr achát pomáhá udržet rovnováhu ve zmatcích a útrapách každodenního života, zůstat sami sebou a dokázat odvahu a výdrž. V podobě přívěsku vám pak jednoznačně pomůže upoutat pozornost okolí a ozvláštnit všední oblečení. Přívěsek v uměleckém provedení je tvořen poměrně velkým achátem, obklopeným kovovým pouzdrem, které v jednom místě jakoby vyvěrá nahoru, na povrch plochy achátu. Díky decentním přírodním tónům kamene i kovu v provedení staroměď je šperk spíše něžný, využít je můžete ale při jakékoliv příležitosti, od běžnějších po slavnostní.

 

Zajímavé informace o achátech si přečtěte zde: Achát

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.