Přívěsek Karneol VEGA

SperkyProZeny.cz » Přívěsky » Přívěsek Karneol VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Přívěsek uměleckého originálního designu v provedení staroměď v kombinaci s oranžovým karneolem

Velikost přívěsku cca 35mm (včetně závěsného očka)
Velikost samotného kamínku cca 18mm

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.


Přívěsek je zavěšený na nebroušené kulatém koženém řemínku. Celková délka je cca 45cm. Zapínání na karabinku je vyrobené ze stejného kovu, jako je samotný přívěsek.

Kupujete právě tento originální šperk, který vidíte na fotografiích. Druhý stejný kousek neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit.

Dodáváme v originální dárkové papírové krabičce.

Proč koupit právě tento přívěsek s oranžovým karneolem

Hledáte-li vhodný dárek pro výjimečnou osobu, ke které máte jedinečný vztah, pak jistě hledáte výjimečný a jedinečný dárek. Tím je zcela jistě ručně vyráběný originální šperk, který je jedinečným unikátem, stejně jako jeho budoucí nositel. V případě tohoto přívěsku z karneolu jde navíc o unikát esteticky dokonalý, a skutečně velmi příjemný.  Jedná se o meruňkově narůžovělý asymetrický karneol zasazený do přibližně kruhového rámu v barvě staromědi. Barva kovu skvěle koresponduje s barvou kamene, a celé provedení je velmi něžné a jemné, což ocení zejména slečny a dámy se smyslem pro subtilnější a decentní šperky, které nachází své využití při slavnostních i běžných příležitostech.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.