Náhrdelník s krystalem křišťálu VEGA

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník s krystalem křišťálu VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Křišťál
SLEVA


Náhrdelník s krystalem křišťálu VEGA, staroměď

Krystal křišťálu je v naprosto původním "surovém" stavu, nijak zvláště neupravovaný. Jsou na něm vidět přírodní prasklinky a dokonce místo, kde byl přirostlý ke druhému přibližně stejně velkému krystalu.

Masivní náhrdelník je zavěšený na kulaté světlé kůži. 

Délka náhrdelníku je cca 50cm. Zapínání je šroubovací.

Povrchová úprava kovu: staroměď.
Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Jedná se o autorský šperk. Stejný náhrdelník neexistuje. Kupujete tedy přesně to, co vidíte na přiložených fotografiích.

 

Proč koupit tento umělecký náhrdelník s křišťálovým krystalem

Když se řekne křišťál všichni si vybaví kamínek, který je krásně vyleštěný a průhledný. My máme však zcela jiný a originální řešení pro nošení tohoto šperku. Křišťál v surovém stavu je ideální dárek pro vaší dceru, která určitě ocení originalitu a zajímavý vzhled, který celkově tento náhrdelník dodává. Šperk je sám osobě velice extravagantní, a tak není třeba více upozorňovat velkými vzory na oblečení. Nejlépe budete vypadat pokud si k němu vezmete jen jednobarevné triko a nebo barevné kalhoty, které jsou letos velice módní. Žlutá, modrá, zelená, červená, zlatá to jsou ty pravé barvy ke křišťálu.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.