Náhrdelník Křišťál starostříbro VEGA

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Křišťál starostříbro VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Křišťál
SLEVA


Náhrdelník Křišťál starostříbro

Použitý kámen: napříč rozřízlý a vyleštěný tzv. krápníkový křišťál

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Velikost kovové ozdoby s křišťálem je cca 55x31mm

Kovová ozdoba s křišťálem je navlečena na černém kulatém koženém řemínku o délce cca 49cm. Ukončeno šroubovacím zapínáním.

Kupujete právě tento originální umělecký autorský šperk, který vidíte na fotografiích. Druhý stejný náhrdelník neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit.

 

Proč koupit tento umělecký náhrdelník s přírodním křišťálem

Originál je jen jeden, ať už se jedná o šperk, člověka nebo jinou věc. Pro originální ženu se hodí tento atypický šperk, který jinde na světě není. Rozzáří každou z vás a vykouzlí úsměv ve vašem okolí. Speciální metoda lakování a následné vypalování vám zajistí ochranu před alergickou reakcí. Které barvy se k tomuto šperku nejvíce hodí? Máme pro vás dobrou zprávu – všechny. Je tedy pravda, že se hodí spíše jednobarevní svršky, aby šperk nezanikl ve velkých motivech, ale jinak můžete barvy vybírat dle libosti a naopak popustit uzdu při volbě kalhot nebo sukně, kde se výrazné motivy budou skvěle vyjímat.

 

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.