Náhrdelník Křišťál staromosaz VEGA

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Křišťál staromosaz VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Křišťál náhrdelník
SLEVA


Náhrdelník Křišťál staromosaz

Náhrdelník s křišťálem je zavěšen na kulatém řemínku ze světlé broušené kůže. Ukončen je šroubovacím zapínáním. Délka cca 50cm.

Velikost samotného kovového přívěsu s křišťálem je cca 38x28mm

Přírodní prasklinky a závoje uvnitř přírodního kamene křišťálu jsou běžné a v pořádku.

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Jedná se o autorský šperk, který vám dává jistotu originality. Druhý stejný šperk neexistuje a na druhé ženě nikdy úplně stejný šperk neuvidíte. Kupujete právě tento originál, který vidíte na fotografiích. 

 

Proč koupit ručně zpracovaný náhrdelník s přírodním křišťálem

Nádherný náhrdelník z křišťálu je vhodný pro všechny ženy, které vědí co chtějí. Originální kámen vám dodá sebevědomí a vašemu oblečení dodá šmrnc a eleganci. Tento krásný náhrdelník se hodí pro všechny typy žen, ať už jste blondýnka nebo černovláska, budete se sním cítit svěže a sexy. Šperk se hodí spíše do letních dní, kdy s ním vynikne vaše opálení, ale jestliže si jej vezmete na nějaký ples, nešlápnete vedle. Musíte však volit jiné doplňky a barvy, než které byste volila v létě. Při dovolené se nebojte experimentovat a klidně zvolte tmavé a výrazné vzory, jen si dávejte pozor, abyste šperk nezastínila.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.