Zimní trendy

Zima je v plném proudu a tak je nejvyšší čas představit vám ty nejkrásnější šperky zimní sezóny. V letošní sezoně jsou nejvíce v módě pudrové barvy, což znamená růžová, béžová, světle červená nebo světle hnědá. Pokud tyto barvy ozvláštníte modrou nebo žlutou budete nejen moderní, ale také neodolatelná.

Šperky pro zimní sezónu

Není důležité zda máte raději zlato nebo stříbro, letošní zima dává zelenou oběma kovům. Co se týče barevnosti šperku, jak už jsem výše psala, ideální jsou pudrové barvy. Jestliže vaše oblečení bude světlé obohaťte svůj outfit modrým nebo žlutým šperkem. Buďte originální, ale mějte stále na paměti, že méně znamená více. Proto vybírejte vždy jen jeden velký šperk do celého outfitu, uvidíte, že budete zářit a navíc bílý sníh s vámi bude zajímavě ladit. Dávno odzvonilo černým a stříbrným barvám, které se v zimě dříve propagovali, naopak dnes jsou v módě barvy.

A které šperky jsou tedy vhodné?

Jantar – Netřeba více představovat sluníčkový kámen, který prozáří nejen vás, ale i vaše okolí. Kdy jindy než v šedivých dnech zimy si dovolit tento krásný šperk. Uvidíte, že se budete cítit krásně.

Tyrkys – Kdo by neznal nádherně modrý kamínek, který může připomínat moře i oblohu. Opět vám obohatí outfit a vy tak budete vypadat úžasně. Neváhejte trošku experimentovat.

Růženín – Růžový kamínek plný lásky a něhy. Protože jsou v letošní sezóně módní pudrové barvy, růžové šperky vaše oblečení zajímavě doplní.

Korál – Originální a ničím nahraditelný kámen, který v sobě skrývá teplé a letní období. Zapomeňte chvilku na zimní odstíny barev a připomeňte si léto s těmito krásnými šperky z korálu, uvidíte, že i vaše okolí si všimne.

Doufám, že si každá z vás vybere kamínek podle svého vkusu. Nebojte se sáhnout i po barvách, které jste nikdy nevyzkoušela. Pudrové barvy jsou příjemné a sluší každé ženě.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.