Vánoce - svátky lásky a míru

Vánoce se kvapem blíží a mě tak napadlo vám trochu pomoci s výběrem těch správných šperků na tuto nejkrásnější část roku. Většina lidí považuje Vánoce za velice sváteční čas a proto chce u štědrovečerní večeře vypadat co nejlépe.

Muži si většinou oblečou košili a černé kalhoty, ti to mají s výběrem jednoduché, ale ženy musejí volit decentní, ale zároveň sváteční oblečení. Pro oživení outfitu zde máme pár rad a typů jak nejlépe zacházet s doplňky. Dále vám nabídneme šperky, které se budou hodit právě k tomu vašemu svátečnímu oděvu.

Jaké zvolit šperky na Vánoce?

Šperky, které se vlastně úplně vybízejí k tomu abyste si je vzala ke svátečnímu stolu - křišťál, granát, topaz, tyrkys a nebo rubín. Pamatujte, že někdy méně znamená více a u slavnostního stolování to platí dvojnásob. Stačí jen decentní náušničky a jemný řetízek nebo výraznější náušnice, ale už žádný jiný šperk.

Z dnes vyjmenovaných kamenů určitě nešlápnete vedle, pokud zvolíte barvu černou, bílou nebo béžovou, to jsou totiž neutrální barvy, které můžete kombinovat jak je libo. Nezáleží na vašem věku, ani na velikostním čísle vašeho oděvu, s našimi náušnicemi, přívěsky a prstýnky budete neodolatelná a krásně dotvoříte slavnostní atmosféru, která u stolu bude.

Zajímavosti ze světa těchto krásných kamenů:

Křišťál – Někteří vědci považovali křišťál za zkamenělý led, proto jej nazvali Krustallos – led.
Český granát – Největší sbírka je v pražském muzeu a čítá přes 600 granátů od středověku po 21.století.
Topaz – Má čtyři základní skupiny, které se liší barvou: žlutá, zlatá, růžová, modrá.
Tyrkys – Název je odvozen od Turecka, odkud se kámen dovážel do celého světa.
Rubín – Kámen nad deset karátů je dokonce dražší než velké diamanty.

Níže jsme pro vás přichystali na ukázku pár zajímavých šperků.

| 1  2 |
počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.