Valentýnské šperky

K Valentýnu kromě zamilované hubičky a květiny dostávají ženy také drobné dárky. Pěkným dárkem pro ženu k Valentýnu mohou být vhodně vybrané šperky. Jak ale vybírat? Co jsou to Valentýnské šperky? Především jsou darované z lásky. Jaká jsou však kritéria výběru Valentýnských šperků?

Jak vybrat Valentýnské šperky?

Jste-li opravdu zamilovaní, možná chcete, aby milovaná bytost měla něco, co jí Vás bude neustále připomínat. Jak něco takového najít? Je to oblečení? To ne. Ale bezpochyby existuje něco, co ženy nosí stále. Všimněte si třeba náušnic či prstenů. Mnoho žen je sundává jen před spaním a mnohé ženy náušnice ani prsteny nesundávají vůbec. Právě náušnice a prstýnky jsou tedy vhodnými dárky k Valentýnu. Pokud dobře vyberete, žena je bude mít neustále u sebe a kdykoliv se na ně podívá, vzpomene si, třeba velmi krátce, také na Vás. 

Jaké náušnice k Valentýnu?

Nabízí se říci, že Valentýnské šperky by přeci měly být zamilované. Tedy červené nebo růžové. Může to být vynikající volba, není tomu tak však vždy. Podívejme se i na jiné možnosti.

Každá žena preferuje specifické barvy, ve kterých se cítí dobře. Vypozorujete to například na oblečení. Vy nejlépe víte, v čem jí to sluší. I náušnice tedy můžete vybírat právě podle těchto barev. 

Další nápovědou může být barva očí. Jaké má žena oči? Hnědé, modré, zelené či snad jiné? K modrým očím se výborně hodí stříbrné náušnice s modrými topazy, k zeleným očím zase stříbrné náušnice se zelenými olivíny a má-li žena hnědé oči, vyberte třeba stříbrné náušnice se záhnědou nebo s citríny.

Jaký prstýnek k Valentýnu?

U prstenu třeba mnohem více, než u náušnic může hrát roli výběr konkrétního druhu kamene, který je v prstenu zasazen. Jak se vybírají kameny? Může to být opět podle barvy a potom postupujte stejně, jako u výběru náušnic. Kameny však můžete vybírat také o něco rafinovaněji, a to podle znamení zvěrokruhu. Pokdu znáte den a měsíc narození ženy, jednoduše jí podle přehledu an tomto webu vyberete šperky s kameny podle znamení. Výhodou tohoto výběru je, že máte jasný argument, proč jste zvolili právě takový a takový kámen. Pokud jste nerozhodní, určitě to zkuste. A pokud máte Vy nebo milovaná žena přehled v oblasti znamení zvěrokrhu, nebo pokud vás tato oblast zajímá, je výběr šperků s kameny podle znamení asi jasnou volbou.

 

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.