Tyrkysové náušnice

Tyrkysové náušnice vás okouzlí na první pohled. Modrozelené zabarvení, které se ve špercích objevuje v mnoha odstínech a barevných tónech, připomíná krásy a úchvatné odstíny, které si můžete užívat při pohledu na mořskou hladinu či nebeskou modř. I když by se zdálo, že i název minerálu tomu plně odpovídá, tyrkys je převzat z francouzského slova turquois, což v překladu znamená turecký. V dávných dobách byl totiž tyrkys dovážen do Evropy z daleké Persie právě přes Turecko.

Tyrkysové náušnice svou jasně modrou barvou nechají vyniknout vašim očím. Zvýrazní linie obličeje, uším dodá krásný vzhled. Tyrkysové náušnice jsou zpracovávány do drobných slziček, oválných kuliček nebo jsou zakomponovány ve zlatě či stříbře. Vždy ale tvoří originál. Kresby, šrafování a temné až načernalé plošky v tyrkysu těžko najdete na více než jednom páru náušnicích. Každá žena chce být jedinečná a u tyrkysových náušnic si můžete být jista, že budete vypadat báječně při slavnostnějších večírcích i neformální party. Při výběru náušnic s tyrkysem si dejte pozor na to, zda jsou pravé. Napodobeniny vypadají velmi věrně a jsou jen těžko k rozeznání.

Tyrkysové náušnice vás svým svěžím zabarvením rozjasní. Jestliže nemusíte upjaté formální modely, určitě zkuste něco moderního a uvolněnějšího. Tyrkysové náušnice a jejich jasná a zářivá barva bude bavit vás i vaše okolí. Jak všichni víme, modrá je dobrá a u tyrkysových náušnic to platí dvojnásob.

Všechny tyrkysové šperky z naší nabídky najdete v kategorii TYRKYS

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.