Tip na dárek pro ženu: stříbrné šperky s fasetovanými citríny

 

Citrín je jeden z mála přírodních žlutých kmenů. Jeho krásně žlutá barva, průsvitnost a lesk jej předurčují pro broušení a zsazení do šperku. Na světle se fasetované (broušené) citríny krásně rozzáří, jako malá sluníčka. Stříbrné šperky s fasetovanými citríny mohou být vhodným dárkem pro ženu, která má ráda slunce či ráda ladí svůj outfit do žluté barvy. Podívejme se na ně blíže.

Stříbrné citrínové šperky pro ženy

V internetovém klenotnictví SperkyProZeny.cz seženete za skvělé ceny stříbrné šperky, jako jsou náušnice a přívěsky, s fasetovanými citríny. Kvalitní stříbrné citrínové šperky, které nabízíme, jsou vyrobeny českými zlatníky. 

Stříbrné náušnice s fasetovanými citríny

Stříbrné citrínové náušnice mají klasické klapkové zapínání, tzv. dámský patent. Citríny jsou vybroušeny do kulatého "briliantového" tvaru. Fasetované citríny jsou ve stříbrných náušnicích kvalitně zafasovány a přichyceny pomocí čtyř stříbrných kaplíků. 

Stříbrné přívěsky s fasetovanými citríny

Stříbrné přívěsky jsme vybrali tak, aby byly velmi podobné náušnicím a aby bylo možné sestavit z přívěsku a náušnic celou soupravu. Ve stříbrných přívěscích jsou použity krásné citríny vybroušené do stejného "briliantového" kulatého brusu, jako náušnice. 

Vyberte si jako dárek pro ženu stříbrné náušnice s citríny, přívěsek s citrínem, nebo rovnou celou soupravu stříbrných citrínových šperků. Fasetovné citríny kulatého tvaru na slunci připomínají malá slunce a ženy je milují.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.