Tip na dárek pro ženu: šperky se smaragdy

Když se řekne smaragd každé ženě se vybaví nádherně zbarvený zelený klenot. Nejenom u dam, které vědí co chtějí, je tento šperk žádaný, jak už ukazuje pravidelné určování trendy odstínů.

V roce 2013 byla barva – smaragdová zeleň určena jako barva roku. Proto i letos určitě nešlápnete vedle, když si náušnice nebo přívěsek, které máme v nabídce, pořídíte. Pokud dokážete smaragdový šperk dobře zkombinovat nebude působit lacině ani přehnaně. My vám s pár typy, jak dokonale sladit outfit se smaragdem, pomůžeme.

Důležité je, abyste správně zvolila barevnou kombinaci. Určitě nešlápnete vedle, jestliže smaragd zkombinujete s černou, bílou nebo béžovou barvou. Tato kombinace se hodí na společenské události, plesy, divadla nebo pracovní schůzky. Jestliže jste si šperky se smaragdy oblíbila natolik, že si je berete i na odpolední posezení s přáteli, můžete jej kombinovat i s divočejšími barvami. Opět, ale říkáme, že méně někdy znamená více, takže pastelové barvy ano, ale vždy jen v kombinaci s černou nebo bílou, abyste nevypadala jako od kolotočů. Žlutá, růžová, ale i zelená, to jsou přesně ty barvy, které dokáží smaragd rozzářit a vaše oblečení pošlou do nové - lepší úrovně. Pokud si vyčesáte vlasy nahoru, kamínek ještě více podtrhnete a celá se rozzáříte.

V nabídce máme náušničky a přívěsek z tohoto krásného zeleného přírodního kamene. Originální tvar zaručí, že nepotkáte další ženu s tím samým šperkem. Decentní náušnice a výrazný přívěsek můžete koupit i jako kombinaci, která k sobě pasuje. Stříbrné provedení je decentní a nijak nezasahuje do celkového vzhledu kamene. Řekněte svému muži o našem eshopu a nechte jej vybrat nějaký z našich šperku. Uvidíte, že nešlápne vedle. Kombinací je bezpočet a každý šperk v naší nabídce se hodí pro jinou příležitost. Příjemné ceny a krátká doba dodání celkový efekt znásobí.

Aktuální nabídku šperků se smaragdy naleznete v kategorii SMARAGD.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.