Tip na dárek pro ženu: šperky s nefritem

Touží vaše žena po drahokamu? Tak jí ho kupte! Nefrit vám tuto možnost nabízí. Nejen, že je cenově dostupný, zajímavě zbarvený, ale doopravdy se řadí mezi drahokamy. Vaše milá se tak může pochlubit, že od vás dostala něco tak vzácného, jako je drahokam. Nefrit rozhodně potěší i ostatní dámy v rodině nebo mezi přáteli. Nelamte si už hlavu s tím, jaký dárek pořídíte ženě k narozeninám nebo Vánocům.

Nefrit se vyznačuje úžasným sytě zeleným zbarvením. Hodí se tak k oblečení světlých i tmavých barev. S nefritem dostane váš outfit nádech tajemna a tajemné ženy jsou velmi žádané. Přívěsky z nefritu dodají dekoltu šmrnc a vaše žena jej bude jistě hrdě nosit. Potěšte svou ženu tímto skvostem, který se hojně vyskytuje na Sibiři a v Kanadě a kterému se přisuzují určité zdravotní a pozitivní duševní účinky. Dávejte pozor, abyste při výběru nefritu nezakoupili jadeit. Kameny bývají často zaměňovány. Nefrit od jadeitu rozeznáte podle barvy, kterou má smaragdově zelenou a jadeit světle a jasně zelenou. Lesk nefritu navíc působí jako by byl mastný. Tyto základní rozeznávací znaky by vám měly pomoci, abyste si kameny nespletli a vybrali skutečný originál.


Nefrit má v klenotnictví a dekoracích dlouhou historii a vždy patřil k dražšímu a vzácnějšímu zboží. Darováním nefritu dokážete ženě, že pro vás mnoho znamená. Šperky s nefritem jsou originální, jedinečné a fascinující. Starověký nefrit si ne nadarmo uchoval svou popularitu až dodnes. A vůbec nezáleží na tom, ve kterém znamení se vaše žena narodila a jaký kámen se k ní hodí nejvíce.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.