Tip na dárek pro ženu: šperky s labradoritem

Má vaše žena nebo přítelkyně plnou šperkovnici „cinkrlátek“ a přesto by si přála dostávat další a další? Dopřejte jí dárek, který do krabičky na šperky jen tak neodloží. Už jste slyšeli o špercích s labradoritem? Tento minerál nemá s chlupatým labradorem nic společného a tak si můžete být jisti, že tímto dárkem potěšíte ženu při jakékoli příležitosti nebo v jakékoli situaci. Prostě vždycky!

Originální labradorit

Labradorit je originální svou proměnlivostí. Každý pohled na něj je jedinečný díky kovovým odleskům, které se tvoří na světle. Ženu vždycky potěší, když může být něčím výjimečná a barevné odstíny labradoritu její osobitost, šarm a mimořádnost dokonale podtrhnou. Pokud je vaše milá příznivkyní barev jako je tmavě modrá, zelená nebo černá, pak je labradorit tou správnou volbou. Jednoduché, ale půvabné náušnice rozzáří každý obličej a vykouzlí úsměv na tváři. Náhrdelník ze slziček labradoritu nebo přívěsky nechají ženu zazářit v každé společnosti.


Ležérní styl přívěsků, náhrdelníků a náušnic se hodí k ženám všech věkových kategorií. Labradorit je tedy vhodným dárkem nejen pro drahou polovičku, ale také pro maminku, dceru nebo kamarádku. Dárek, který vás nebude mnoho stát, udělá navíc spoustu radosti vašim blízkým. Potěšte svou ženu krásným a exkluzivním šperkem s minerálem pocházejícím z kanadského poloostrova Labrador a dopřejte jí pocit výjimečnosti a krásy.

Výběr šperků z labradoritu najdete v kategorii LABRADORIT

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.