Tip na dárek pro ženu: šperky s karneolem

Blíží se Vánoce a s tím spojené každoroční přemýšlení o tom, jaký dárek komu pořídíme. Pro ženy je jedním z nejkrásnějších překvapení nepochybně krásný šperk, který podtrhne její krásu. Jestliže nevíte, jaký dárek pro ženu zvolit, pak se nechte inspirovat šperky, jejichž základ tvoří karneol.

Elegantní šperky s oranžovým kamenem karneolem

Jedná se o velmi elegantní a krásný polodrahokam, který doslova nabíjí pozitivní energií. Je to dáno především jeho vzhledem, neboť karneol bývá nejčastěji oranžový, nažloutlý až vínově červený. Někdy i mix těchto barev dohromady, dodává šperkům z karneolu opravdový nádech luxusu a elegance. Karneol je nerost, který je poměrně tvrdý, tudíž i odolný proti poškození. Díky svému teplému zabarvení působí velmi optimisticky a je třeba brát zřetel i na zbytek doplňků, aby k sobě vzájemně ladili. Darujte kousek krásy, která vydrží roky. Šperky z karneolu jsou vhodné na běžné nošení a nejsou drahé.

Jaké šperky jsou oblíbené?

Polodrahokam karneol je ve šperkařství stále více využíván a ženy jej jako doplněk volí velmi často. Výrobky z něho jsou velmi vkusným dárkem, který udělá mnoho radosti. Výběr je skutečně široký. Velmi rozmanité mohou být náušnice z karneolu, v různých tvarech a odstínech, které dokonale ozdobí každou tvář. Náhrdelníky ze zbroušeného karneolu vypadají velmi romanticky až něžně, hodí se zejména k letním šatům. Váš výstřih tak bude neodolatelný. Pokud máte ráda výrazné náramky z drahých kamenů, pak určitě zvolte ten, který je vyroben z karneolu. Vaše zápěstí bude ozdobeno opravdu velmi slušivým šperkem. Karneol je zkrátka kámen mnoha tváří a jeho krása Vás bude provázet každý den.

Šperky s karneolem se v našem eshopu nacházejí zde: šperky s karneolem

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.