Tip na dárek pro ženu: šperky s jaspisy

Dejte své ženě ten nejkrásnější dárek v podobě šperku. Jednou z možností jsou šperky s drahými kameny nebo polodrahokamy. Mezi ty řadíme jaspis, který nabízí mnoho barev, především červenou, zelenou, žlutou a šedou.

Šperk s jaspisem je vždy originální dárek pro ženu

Každý kámen je jedinečný, nikdy nenajdete dva stejné kusy. Proto i kameny, které se vkládají do šperků, tvoří naprosto jedinečný a originální výrobek. Zejména v červené barvě se jaspis hojně využívá ve šperkařství, rudá barva symbolizuje lásku, ale také je to barva krve. Jaspis je matný kámen, který má hladký povrch. Příměsi tmavé, tvoří do původní barvy různé vzory a ornamenty a díky tomu kámen vypadá velmi zajímavě. Dá se říci, že jaspis je kámen mnoho tváří a podob. Výrobky z něho jsou vhodné na běžné každodenní nošení, můžete je jednotlivě kombinovat. Tvoří vkusný doplněk, který Vám bude slušet.

Šperky z jaspisu, pro Vaši krásu

My ženy si potrpíme na svou vizáž. Rády se hezky oblékáme, nosíme různé doplňky, a proto bychom neměly zapomínat ani na špercích, které by neměli rozhodně chybět. Šperky je třeba sladit s ostatními doplňky, neměli by být příliš výrazné, ale ani nenápadné. Pokud chcete udělat radost, pořiďte dárek pro ženu, který jí bude slušet. Velmi krásně vypadají stříbrné šperky s jaspisem. Často se používá jako přívěsek, vyhlazený jaspis, obroušený do různých tvarů, nejčastěji mugle, ozdobí Váš výstřih. Pokud ráda nosíte náhrdelník z kamenů, pak určitě sáhněte po kuličkovém náhrdelníku, který je tvořen z několika barevných odstínů jaspisu. Velmi vkusně vypadají i náušnice z tohoto variabilního kamene. Výrobky z jaspisu nejsou drahé, dopřejte své ženě to nejlepší, drahé kameny jsou třešničkou na dortu.

Šperky s jaspisy připravené k prodeji v tomto eshopu najdete zde: šperky s jaspisy

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.