Tip na dárek pro ženu: šperky s avanturinem

S blížícími se vánočními svátky si často klademe otázku, jakým dárkem potěšíme svou partnerku? Nabízí se ideální řešení v podobě šperků, které ženy vždy ocení. Ženy jsou od přírody parádivé a milují vše, co je ozdobí a zvýrazní jejich půvaby. Jsou v podstatě jako straky, všechno co se blýská, tak by nejraději vlastnily. Šperky vypadají nejlépe, pokud jsou vyzdobeny drahými kameny. Těch je celá řada, příroda byla v tomto ohledu k nám lidem opravdu hodně štědrá.

Mezi krásné nerosty z kategorie křemenů patří nepochybně také aventurin. Tento kámen si své místo na trhu teprve hledá, neboť není tak známý. Nicméně se jedná o překrásný kámen, jehož krása oslní každého, kdo jej spatří.


Šperky, které zazáří

Aventurin vyniká neobyčejnou barvou, která může být v různém odstínu zelené. Na povrchu jsou drobné lesklé šupinky slídy, tudíž kámen lze přirovnat k šumivému vínu. Každý kámen je originál, který vytvořila příroda, proto i šperky, které z něho vyrobené jsou naprosto jedinečné, a vy budete mít jistotu, že nikdo nebude mít stejný.

Aventurin se používá pro výrobu různých šperků, mohou to být náušnice, které působí obzvlášť krásně, neboť zelená barva rozzáří váš obličej. Dále pak náhrdelník nebo náramek, často bývá vsazen také do prstenu. Aventurin je kámen, který přináší dobrou náladu. Zelená barva působí nesmírně pozitivně. Aventurin se používá jak pro výrobu šperků, tak třeba i vlasových sponek nebo jiných ozdob. Šperky s aventurinem můžete nosit do společnosti i při běžných příležitostech, je jen potřeba myslet na to, abyste sladili celý outfit.

Šperky s avanturinem aktuálně na prodej najdete v kategorii AVANTURIN.

 

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.