Tip na dárek pro ženu: šperky s amazonitem

Amazonit, jeden z nejkrásnějších šperků vůbec. Jeho neopakovatelné barevné provedení vás dostane při jakékoliv příležitosti. Kámen díky své barvě připomíná řeku Amazonku, i když přímo u jejích břehů nebyl nikdy nalezen.

Hlavní naleziště tohoto azurového kamene je Indie, Kanada, Rusko, ale také Brazílie. Amazonit se řadí mezi minerály zvané živce, které jsou díky své struktuře vyhledávaným šperkem za přijatelnou cenu. Ty nejluxusnější kameny mají tak jemné zpracování, že jsou úplně tyrkysově modré, čím více je kámen zbarven do modra tím je také kvalitnější.

Zde koupíte šperky s amazonitem

Naše nabídka vás mile překvapí, nejen že máme velice levné kousky, ale také jsou kombinací více druhů najednou. Náušnice a přívěsek s amazonitem v jednom provedení dodá vašemu outfitu to správné naladění. Jestliže dáváte přednost retro kouskům, které jsou mimochodem letos velkým hitem, pořiďte si náš prstýnek, který je vsazen do staromosazi či staromědi. Efekt je opravdu zajímavý a neokoukaný.

Pokud nevíte co své drahé polovičce koupit k Vánocům či narozeninám, zkuste se podívat do naší nabídky šperků z amazonitu, pokud je vaše žena drobná blondýnka, neváhejte a určitě jí šperk z tohoto kamene pořiďte. Pro tmavší typy zde máme již zmiňovaný prstýnek, který naopak sluší spíše letním typům, jako jsou černovlásky či brunetky.

K jakému oblečení se hodí šperky s amazonitem?

Nevíte co si k tomuto šperku obléci? Určitě doporučujeme opět klasické barvy jako je černá, bílá či béžová. Pokud chcete více experimentovat, nebo se chystáte se šperkem k moři, popusťte uzdu své fantazii a zabruslete i do barev, které byste nikdy nekombinovala. Růžová, zelená, žlutá ale i fialová to jsou přesně ty barvy, které se k vašemu šperku z amazonitu hodí nejvíce. Právě růžová s modrou jsou stále více oblíbené kombinace.

Příjemná cena a rychlé dodání, to je naše priorita. Neváhejte a vyberte pro svou ženu šperk ještě dnes.

Šperky s minerálem amazonit najdete v kategorii AMAZONIT.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.