Tip na dárek pro ženu: šperky s acháty

Tip na dárek pro ženu se hodí vždy, obzvláště pak v čase blížících se svátků vánočních. Šperkem uděláte ženě vždy radost, tak co zkusit šperky s acháty?  V čem je tento kámen výjimečný? Achát je odrůda křemene. Na první pohled vypadá poměrně obyčejně, ovšem tu pravou krásu ukrývá uvnitř ve svém nitru.

Když kámen achát obrousíme nebo rozřízneme, máme možnost poznat krásné kresby, které se v kameni nachází. Je totiž tvořen střídáním vrstev chalcedonu a kresba je dílem přírody. Achát je ve šperkařství velmi hojně využívaný kámen, který se zpracovává pro výrobu náhrdelníků, náramků, přívěsků či náušnic. Kámen se sám osobě nachází jen v malém množství barev, nicméně lze jej velmi snadno obarvit a díky tomu může mít mnoho podob.

Šperky s acháty

Achát je kámen, ze kterého se velmi často vyrábějí náušnice. Velmi krásně a vkusně působí, pokud je zasazen do stříbra. Achát společně se stříbrem působí velmi přirozeně a čistě. Achát se také často využívá v bižuterii. Zde jsou šperky o poznání levnější, a přesto vypadají velmi pěkně.

Achát vypadá velmi krásně i v podobě přívěsku. Achátové přívěsky se mohou zavěsit na stříbrný řetízek nebo také na koženou šňůrku, což milují zejména mladí lidé. Achátové náušnice se vyrábějí v mnoha provedeních. Mohou být z mnoha drobných a nepravidelných kamenů, stejně tak i z větších kusů achátu. Náušnice vypadají nejlépe na stříbrných úchytech. Stříbro v kombinaci s tímto drahým kamenem obzvlášť vynikne.

Obdarujte ženu některým z celé řady achátových šperků, darujte krásný a vkusný šperk. Blíží se Vánoce, neváhejte a objednávejte šperky, které jsou za velmi přijatelné ceny.  

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.