Tip na dárek pro ženu: šperk s drahými kameny

Vybrat dárek pro ženu je někdy pěkný oříšek. Lámete si hlavu, co ještě vaše drahá nemá nebo co jen tak brzy nenechá ležet na dně šuplíku? Odpověď je jednodušší než si myslíte. Šperky s drahými kameny udělají radost i náročným ženám. Zapomeňte na obyčejné zlato či stříbro. Nyní by pro vás už neměl být problém vybrat krásný a třpytivý dárek pro ženu, maminku nebo kamarádku.

Co si vlastně můžete představit pod pojmem šperky s drahými kameny? Jsou to unikátní doplňky, které obsahují úchvatné kameny lišící se svojí barvou, tvarem, kresbou, liniemi, leskem a dalšími vlastnostmi. Nevíte, kde začít? Zkuste si nejdříve rozmyslet, zda se zaměříte na náušnice, náhrdelníky, přívěsky, náramky, prsteny nebo něco zvláštního jako například spony do vlasů, brože či čelenky.

Je pro vás osoba, kterou chcete obdarovat naprosto výjimečná? Pak máte na výběr z mnoha setů a sad šperků s drahými kameny. Pokud jste se rozhodli, v jaké podobě chcete šperk koupit, je na řadě vybrat i správný kámen, který vaši drahou ozdobí a obzvláštní.

Začít byste mohli od oblíbených barev. Má vaše žena ráda modrou? Pak vybírejte mezi akvamarínem, amazonitem, labradoritem, kyanitem, iolitem, safírem či variscitem. Nádherným fialovým zbarvením se chlubí ametyst, čaroit nebo fluorit. Odstíny zelené najdete u malachitu, nefritu, olivínu či smaragdu. Zářivé a veselé žluté tóny přináší citrín nebo jantar. Růžové a červené kameny najdete v podobě jaspisu, karneolu, korálu, rodochrozitu, růženínu či opravdové skvostu jménem český granát. Vybírat můžete z dalších barevných kombinací kamenů, které vytvářejí jedinečné a okouzlující šperky. Udělejte si čas a vyberte neopakovatelný originál kamene, který ozdobí vaši partnerku v práci nebo doma u televize.

| 1  2 |
počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.