Tip na dárek pro ženu: rubínové šperky

Kámen zvaný rubín je odrůdou korundu. Hraje všemi odstíny červené barvy. Je tak ideálním dárkem pro všechny romantické duše. Zajímá vás jak to, že je rubín tak krásně červený?

Stupeň či odstín červené barvy získává tento krásný kámen díky železu a chromu. Po vyleštění se stává průsvitným, jinak je matný a svou červenou barvu vystavuje na obdiv.
V České republice není známé naleziště tohoto vášnivého kamene, nezoufejte však, i tak je cena za tento skvost příjemná a na našem webu přístupná každému.

Červená barva tohoto drahého kamene se hodí jak pro romantické duše, tak pro ženy, které chtějí vypadat sexy a žádaně. Žádný muž nešlápne vedle, pokud své drahé polovičce nějaký šperk z rubínu koupí. Na výběr máte z několik variant. Dbejte však na to, že kámen z rubínu má být viděn. Vaše žena bude jistě vědět co si k rubínu vzít za oblečení. Černé šaty a rubínové pecičky, které máme v nabídce jsou ideální kombinací.

Nechcete být šedá myš? Zkuste zajímavé provedení rubínu vloženého do zeleného fuchsitu. V nabídce máme krásné náušničky nebo přívěsek. Nevšední kombinace pro nevšední ženu jako jste vy.

Rubínové šperky aktuálně v naší nabídce najdete v kategorii RUBÍN.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.