Stříbrné šperky s jantarem

Jantaru se pro jeho krásnou žlutou barvu někdy říká také kámen Slunce. Když máte v ruce kousek jantaru, je to jako držet v ruce kousek Slunce. Stříbrné šperky s jantarem mohou tedy být taková vaše malá osobní sluníčka. Stojí za bližší pozornost.

Elegantní stříbrné šperky s jantarem

Jantar je jedním z nejžádanějších kamenů. Stříbrné šperky s jantarem ženy milují a není se co divit. Spojují v sobě spojuje krásu i historii drahého kamene, řemeslného klenotnického zpracování. A skutečnost, že jantar je ve skutečnosti fosilní pryskyřicí mu přidává na atraktivitě. Jako by část pravěkého Slunce sestoupila na Zemi a přetavila se do jantaru.

Soupravy stříbrných šperků s jantarem

Prohlédnou a následně zakoupit u nás můžete připravené soupravy stříbrných náušnic a přívěsků s pravým přírodním jantarem. Každý přírodní kámen je originál, proto jsme pečlivě vybrali jantary, které k sobě v soupravě ladí. Pokud tedy chcete náušnice i přívěsek, doporučujeme koupit je jako námi zkompletovanou soupravu. Nejenže jsou jantary vybrány tak, aby k sobě ladili, ale také cena soupravy je nižší, než kdybyste kupovali zvlášť náušnice a zvlášť přívěsek. Najdete je v kategorii JANTAR.

Stříbrné náušnice a přívěsky s jantarem

Sháníte-li jen samotné stříbrné náušnice či stříbrný přívěsek s jantarem, koupíte je u nás také. Jsou v nich zasazeny přírodní jantary vybroušené do hladkých muglí oválného či kulatého tvaru. Prohlédněte si je prosím v kategorii JANTAR.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.