Šperky z jantaru

Žlutý jantar je oblíbeným kamenem, který se zpracovává do šperků. Šperky z jantaru dokáží doslova zářit jako malá sluníčka. Ale víte, že jantar je vlastně fosilní pravěká pryskyřice, která v zemi bez přístupu vzduchu zkameněla? A víte jak dlouho již šperky z jantaru ženy zdobí?

Ženy milují šperky z jantaru

Zejména pro zlatožlutou až medově žlutou barvu jantaru ženy šperky z jantaru milují již po dlouhá staletí. Dokonce prý již v době kamenné se jednoduché šperky z jantaru vyráběly. Dnes máte na výběr z nepřeberného množství šperků s tímto kamenem. Jantar se do šperků používá buď ve formě ohlazených kamínků nepravidelných tvarů nebo vybroušený do hladkých muglí.

Šperky z jantaru jsou dámské i pánské. U nás v eshopu seženete jak náušnice, přívěsky, prsteny i soupravy šperků z jantaru pro ženy, tak i například spony do kravaty s jantarem pro muže.

Stříbrné šperky z jantaru

Kvalitní stříbrné šperky z jantaru si již získaly mnoho nadšených zákaznic. Nabízíme rhodiované stříbrné náušnice a přívěsky vyrobené českým zlatníkem. Co znamená, že jsou rhodiované? Jedná se o povrchovou úpravu - potažení rhodiem. Rhodium je velice tvrdý kov stříbrné barvy a technologie rhodiování se využívá u stříbrných šperků proto, aby nečernaly a nezpůsobovaly ženám případné alergické reakce. Rhodiované stříbrné šperky z jantaru jsou tedy stálejší a kvalitnější. Mnoho žen se s tím již jistě setkalo a rhodiované stříbrné šperky zná. Pokud tedy kupujete dárek, nemusíte se ničeho obávat.

Mrkněte se na celou naši nabídku šperků z jantaru do kategorie JANTAR.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.