Šperky z hematitu

Šperky z hematitu vypadají přímo luxusně díky černé barvě a kovovému lesku. Oblíbené jsou i šperky z magnetického hematitu. Mnoho žen nosí šperky z hematitu i z jiného důvodu. Hematit je totiž opředen mnoha tajemstvími, která se vám budeme snažit v následujících řádcích rozkrýt.

Šperky z hematitu třeba jako talisman

Hematit je v esoterice považován za velice silný a mocný kámen. V dřívějších dobách lidé věřili, že hematit má regenerační a léčivé účinky. Prý dokáže rozproudit a dodat člověku energii. Mnoho lidí právě z tohoto důvodu nosí náramky z hematitu, a to náramky pánské i dámské. Hematitový náramek pak funguje jako takový osobní talisman.

Náramky z hematitu

Vyhledávané jsou náramky z hematitu. Existují i magnetické hematitové náramky. Esoterici a lidoví léčitelé říkají, že magnetický hematit má větší účinnost. Budeme-li se držet estetické stránky, je zcela jedno, zda hematit je či není magnetický. Černé, kovově lesklé náramky z hematitu skutečně mohou nosit ženy i muži a tyto náramky vypadají velmi pěkně.

Náhrdelníky z hematitu

Náhrdelníky, které se vyrábějí z černého hematitu vypadají přímo luxusně. Nádherně kovově se lesknou a přitom jim jejich černá barva dodává jakýsi punc serióznosti. hodí se téměř ke všemu. Žena, která má ráda lesklé věci, ale úplně třpytivé šperky by si nevzala, jistě ráda sáhne po černém, kovově lesklém náhrdelníku z hematitu. Náhrdelník může kromě hematitu obsahovat i jiné druhy minerálů, či bývá dozdoben nějakým přívěskem.

Náušnice z hematitu

Nenápadné černé náušnice. Vypadají mnohem dražší, než kolik ve skutečnosti stojí. Podívejte se sami.

Šperky z hematitu aktuálně na prodej najdete v kategorii HEMATIT

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.