Šperky se smaragdy

Poprvé byl objeven smaragd v Egyptě a již od svého počátku se zařadil mezi oblíbené kameny Ptolemaiovců a královny Kleopatry. Smaragd se stal předmětem, který dokázal překonávat obtíže. Také pro Indy hrál smaragd velkou roli, ale Indové si smaragdy rozdělovali z Palistánu a Rádřástánu dle jejich odstínů.

Šperky se smaragdem

Zelená – barva, která dominuje šperkům, které jsou vyrobeny obzvláště z tohoto kamene. Nemusíte je však nasazovat pouze k zelenému večernímu oblečení, protože smaragdové šperky se hodí i k jiným barvám. Stačí je dokonale sladit. Ale kde koupit náhrdelníky osazené smaragdy? Stačí brouzdat po internetu anebo navštívit specializované stříbrnictví, respektive zlatnictví, které nabízí i drahé kameny. Krása zelené barvy, která připomíná jarní louku, Vás zaujme, ohromí a okouzlí. Smaragdové náušnice, prsteny či náhrdelníky jsou dnes k dostání od renomovaných výrobců. Je důležité, aby byl kámen do šperku dokonale vsazen.

 

I přívěsky mají své kouzlo

Prodej přívěsků se stává stále více rozšířený a oblíbenosti nabírá nejen u mladých, ale i starších lidí. Ženy se rády zdobí, nosí na srdci smaragd, i přesto, že je nazýván ledovým kamenem. Šperky se smaragdy jsou originální a kvalita hraje velkou roli. Přívěsky zdobí jednoduchý řetízek, ale také dokážou rozzářit Váš dekolt. Přívěsky můžete vybírat dle akce, na kterou se chystáte. Na párty zvolíte přívěsek s divokým námětem, na pracovní večer naopak decentní přívěsek. Kde koupit přívěsky? Jednoduchá odpověď – internet a zlatnictví. Smaragd je vhodný pro ženy každé věkové kategorie. Šperky se smaragdy koupíte například v internetovém klenotnictví SperkyProZeny.cz v kategorii smaragd.

Související zboží

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.