Šperky s vltavínem

Pokud dáváte přednost jemným a zaručeně stylovým šperkům, ozdobte se žádanými šperky s vltavínem, které podtrhnou krásu každé ženy. A že je z čeho vybírat! Ať už se rozhodnete pro náušnice, náhrdelník, přívěsek nebo výrazný prsten, vždy budete krásná, upravená a okouzlující.

Přírodní šperky s vltavínem pro vás

Šperky s vltavínem můžete vybírat hned z několika druhů. Ve šperkařství se používají například úlomky tohoto brčálově zeleného kamene. Z úlomků jsou tvořeny bohaté náhrdelníky, hustě zdobené náušnice nebo přívěsky. Pokud dáváte přednost eleganci a decentnosti, poohlédněte se po opracovaných vltavínech, které jsou vsazeny do lůžka ve stříbrném či zlatém provedení. Kostýmek báječně doladí šperky s vltavínem, ať už vsadíte na náušnice nebo řetízek s přívěskem. Vltavín je vzácný kámen a proto i dárkem ženě dáte jasně najevo, že je jedinečná a výjimečná. Vltavín patří do skupiny tektitů, a jak sám název vypovídá, najdete ho v okolí řeky Vltavy.

Ani šperky s vltavínem nejsou všechny stejné. Kochejte se přírodní hrou, která je pokaždé jedinečná a vytváří dokonalé barevné kombinace. Narazit můžete na tmavé až temné přívěsky, světlé a lesklé náušnice i duhované kombinace. Šperky s vltavínem ozdobí každou ženu, potěší k narozeninám i výročí a nezkazíte jimi nic na oslavě nebo v práci. I váš všední den může být okouzlující díky přírodě, která pro nás přichystala krásy do každé šperkovnice. Využijte i vy cenově dostupných setů a kupte si šperky s vltavínem v sadě, ke které už nebudete muset vymýšlet žádné jiné doplňky.

Koupíte zde: šperky s vltavínem

| 1  2 |
počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.