Šperky s kameny pro znamení Štíra

Období znamení Štíra je v rozmezí 24.října až 23.listopadu. Lidem narozeným v tomto období se říká "štíři" a jsou jim přisuzovány některé společné vlastnosti. Dokonce mají i společné šperkové či tzv. "léčivé" kameny. Přečtěte si, jak to je ve skutečnosti.

Vlastnosti znamení Štíra

Štíři bývají popisováni jako velcí bojovníci. Přesto však na svoje okolí působí často velice nenápadně a pasivně. Dokáží projevovat hluboké city a mívají prý silnou vůli. Štíři jsou předvídaví, bystří, všímaví a oplývají přirozeným psychologickým talentem. Bývá obtížné předvídat reakci štíra. Umí si prý počkat na vhodnou chvíli.

Kameny pro znamení Štíra

Znamení štíra bývají přiřazovány kameny zejména červené, fialové, zelené, modré a černé barvy. Nejznámějšími kameny znamení štíra jsou rubíny, granáty, ametysty, topazy, či hematit.

Šperky s kameny pro znamení Štíra

Jedny z nejoblíbenějších drahých kamenů, či chcete-li polodrahokamů jsou granáty. Granáty jsou kameny znamení štíra a jsou to právě granátové šperky, které ženám - štírům, či štírkám, sluší.

Jedná-li se o ženu, která preferuje fialovou barvu, jistě by měla vyzkoušet šperky s ametysty.

Ženy, které mají rády tajemno a v kamenech často hledají kromě jejich přirozené přírodní krásy a jakousi magickou či léčivou sílu, možná obrátí svoji pozornost k minerálu hematit a vyberou si jednoduché šperky z hematitu.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.