Rubín a šperky s rubíny

Rubín patří mezi drahokamy sestávající se zejména z korundu. Růžová či jasně červená je způsobena obsahem chromu a železa. Rubíny se také objevují v tmavších zbarveních, které jsou stejně úchvatné. Vzhled rubínů a tvrdost, která má hodnotu 9, je předurčuje k využití v klenotnictví a nutno podotknout, že šperky s rubínem jsou naprosto neodolatelné a žádané.

Nejlepší sytě červené rubíny nebo chcete-li v barvě holubí krve, jsou těženy v Barmě. Dalšími nalezišti, která se mohou pochlubit rovněž výborným zbarvením rubínů, jsou Afghánistán, Vietnam či Tanzánie. Šperky s rubíny patří mezi nejkrásnější šperky vůbec. Rubín obsahující více než 10 karátů vás přijde na pořádný balík a bývá cennější než diamanty.

Šperky s rubíny jsou naprosto strhujícím doplňkem. Pravé dámě by šperky s rubíny v žádném případě neměly chybět. Říkáte si, že rubíny vám nejsou určeny a že se hodí spíše pro ženy na úrovni? Omyl, šperky s rubíny udělají z šedé myšky famózní a půvabnou ženu. Náušnice, náhrdelníky, přívěsky, prsteny, náramky nebo brože jsou vysoce elegantní a utváří výrazný doplněk každého outfitu. Šperky s rubíny prostě a jednoduše musíte mít.

Nebuďte již obyčejnou ženou všedního dne. Šperky s rubíny vás promění v nádhernou a sexy ženu. Rubíny podtrhnou vaši osobnost a nechají vyniknout váš půvab a eleganci. Správnou péči a zacházením zajistíte jejich výjimečný vzhled napořád. Už jste napsaly Ježíškovi, co chcete letos najít pod stromečkem?

 

Rubínové šperky aktuálně na prodej najdete v kategorii RUBÍN.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.