Rubín a šperky s rubíny

Rubín patří mezi drahokamy sestávající se zejména z korundu. Růžová či jasně červená je způsobena obsahem chromu a železa. Rubíny se také objevují v tmavších zbarveních, které jsou stejně úchvatné. Vzhled rubínů a tvrdost, která má hodnotu 9, je předurčuje k využití v klenotnictví a nutno podotknout, že šperky s rubínem jsou naprosto neodolatelné a žádané.

Nejlepší sytě červené rubíny nebo chcete-li v barvě holubí krve, jsou těženy v Barmě. Dalšími nalezišti, která se mohou pochlubit rovněž výborným zbarvením rubínů, jsou Afghánistán, Vietnam či Tanzánie. Šperky s rubíny patří mezi nejkrásnější šperky vůbec. Rubín obsahující více než 10 karátů vás přijde na pořádný balík a bývá cennější než diamanty.

Šperky s rubíny jsou naprosto strhujícím doplňkem. Pravé dámě by šperky s rubíny v žádném případě neměly chybět. Říkáte si, že rubíny vám nejsou určeny a že se hodí spíše pro ženy na úrovni? Omyl, šperky s rubíny udělají z šedé myšky famózní a půvabnou ženu. Náušnice, náhrdelníky, přívěsky, prsteny, náramky nebo brože jsou vysoce elegantní a utváří výrazný doplněk každého outfitu. Šperky s rubíny prostě a jednoduše musíte mít.

Nebuďte již obyčejnou ženou všedního dne. Šperky s rubíny vás promění v nádhernou a sexy ženu. Rubíny podtrhnou vaši osobnost a nechají vyniknout váš půvab a eleganci. Správnou péči a zacházením zajistíte jejich výjimečný vzhled napořád. Už jste napsaly Ježíškovi, co chcete letos najít pod stromečkem?

 

Rubínové šperky aktuálně na prodej najdete v kategorii RUBÍN.

Související zboží

Přívěsek Rubín ve fuchsitu 379 Kč SLEVA 189 Kč
Přívěsek Rubín fuchsit 379 Kč SLEVA 179 Kč
Přívěsek Rubín ve fuchsitu 379 Kč SLEVA 149 Kč
Rubín ve fuchsitu 379 Kč SLEVA 139 Kč
přívěšek rubín ve fuchsitu 379 Kč SLEVA 129 Kč
Rubín ve fuchsitu 379 Kč SLEVA 119 Kč