Přívěsky s rubíny

Tmavočervené rubíny šperkové kvality, které jsou broušené a zasazené do zlatých, stříbrných či platinových šperků jsou velmi známé. Jejich cena bývá poměrně vysoká a proto si je nekoupí úplně každý.

Existují však i další zajímavé rubíny a to v horší, stále ještě brousitelné, nebo už v nebrousitelné kvalitě. Jsou to obvykle rubíny růžové. Pro svoji světlou barvu nebývají považovány za extra kvalitní, nicméně stále to jsou drahé kameny, kterým nic nechybí a které mají svoje kouzlo. Z těchto kamenů lze zakoupit klasické náhrdelníky, náramky či náušnice, ale též poměrně cenově velice dostupné přívěsky.

 

Přívěsek s krystalem rubínu

Velice pěkně vypadají samostatné krystaly rubínu v přírodním stavu. Do přívěsků se používají ve svojí přírodní podobě, bez upravování. Pouze jsou navrtány a zavěšeny obvykle na stříbrném, zlatém či pozlaceném očku. Na řetízku na krku vypadají skvěle, přitahují pozornost, jsou zvláštní, neobvyklé a přitom nestojí mnoho peněz. Jsou však poměrně zřídka vidět ke koupi.


Kde koupit přívěsek s rubíny?

Originální šperky - přívěsky, náušnice i náhrdelníky - s rubíny koupíte za skvělé ceny v internetovém obchodě www.SperkyProZeny.cz

Související zboží

Přívěsek Rubín ve fuchsitu 379 Kč SLEVA 189 Kč
Přívěsek Rubín fuchsit 379 Kč SLEVA 179 Kč
Přívěsek Rubín ve fuchsitu 379 Kč SLEVA 149 Kč
Rubín ve fuchsitu 379 Kč SLEVA 139 Kč
přívěšek rubín ve fuchsitu 379 Kč SLEVA 129 Kč
Rubín ve fuchsitu 379 Kč SLEVA 119 Kč