Přívěsky s rubíny

Tmavočervené rubíny šperkové kvality, které jsou broušené a zasazené do zlatých, stříbrných či platinových šperků jsou velmi známé. Jejich cena bývá poměrně vysoká a proto si je nekoupí úplně každý.

Existují však i další zajímavé rubíny a to v horší, stále ještě brousitelné, nebo už v nebrousitelné kvalitě. Jsou to obvykle rubíny růžové. Pro svoji světlou barvu nebývají považovány za extra kvalitní, nicméně stále to jsou drahé kameny, kterým nic nechybí a které mají svoje kouzlo. Z těchto kamenů lze zakoupit klasické náhrdelníky, náramky či náušnice, ale též poměrně cenově velice dostupné přívěsky.

 

Přívěsek s krystalem rubínu

Velice pěkně vypadají samostatné krystaly rubínu v přírodním stavu. Do přívěsků se používají ve svojí přírodní podobě, bez upravování. Pouze jsou navrtány a zavěšeny obvykle na stříbrném, zlatém či pozlaceném očku. Na řetízku na krku vypadají skvěle, přitahují pozornost, jsou zvláštní, neobvyklé a přitom nestojí mnoho peněz. Jsou však poměrně zřídka vidět ke koupi.


Kde koupit přívěsek s rubíny?

Originální šperky - přívěsky, náušnice i náhrdelníky - s rubíny koupíte za skvělé ceny v internetovém obchodě www.SperkyProZeny.cz

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.