Přívěsek srdce zlatý

Srdce je symbolem lásky či života. Ženy velmi rády nosí přívěsky ve tvaru srdce nebo malého srdíčka. Někdo se však domnívá, že nosit přívěsky – srdíčka je jen pro mladé holky. Není to však pravda.

Pravdou je naopak to, že ženy srdíčka milují. Alespoň většina z nich. A nepřipadá jim to nijak ujeté, sentimentální či infantilní. A co víc, moc jim to sluší.

Zlatý přívěsek ve tvaru srdce může darovat mladý chlapec mladé dívce, kterou miluje, ale zrovna tak jej může darovat dědeček babičce, se kterou prožil již padesát let, mohou jej darovat děti matce, vnoučata babičce,... Zlatý přívěsek ve tvaru srdce je stálicí mezi zlatými šperky pro ženy všech věkových kategorií. Moderní je přívěsek srdce přívěsek srdce z bílého zlata s briliantem nebo pouze zlatý přívěsek ve tvaru srdce bez kamenu. Možné je vybrat si i klasický přívěsek ze žlutého zlata opět ve tvaru srdíčka. Možností je mnoho v cenových relacích cca od 2000Kč za jednoduchá zlatá srdíčka až po přibližně 11000Kč za přívěsek zlaté srdce s několika drobnými brilianty.

 

 

 

Související zboží

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.