Polodrahokamy a drahokamy - jaký je rozdíl?

Pokud se Vám líbí nějaký šperk s kamenem, můžete sáhnout buď po drahokamech či polodrahokamech. Druhá varianta je levnější. A pokud nehledáte vyloženě luxusní šperk, na každodenní nošení i na nošení do společnosti Vám polodrahokam dokonale poslouží.

Jak vybrat správný kámen

Polodrahokamů je velké množství. Můžete si vybírat z různých barev, tvarů, velikostí, způsobu opracování atp. Buď můžete volit pouze podle vkusu, anebo přihlédnout k doporučení na základě znamení zvěrokruhu. Šperk s polodrahokamem, který je navíc vhodný i k Vašemu znamení, se rázem může stát léčivým a ochranným talismanem, pokud tomu věříte. Polodrahokamy mívají rozmanité léčebné účinky na tělesnou i duševní oblast. A pokud ničemu takovému nevěříte, alespoň budete mít slušivý šperk… Nicméně, pokud přeci jenom nechcete mocné síly podcenit, podívejte se na Vaše znamení a na výčet doporučovaných polodrahokamů: kameny podle znamení.

Výhodou šperků z polodrahokamů je, že jsou zcela originální. Není totiž možné najít dokonale shodný kus. Zhotovují se náušnice s polodrahokamy, náhrdelníky, náramky, prsteny atp.

Kde koupit šperky s polodrahokamy, minerály a drahými kameny

Šperky s polodrahokamy podtrhnou Vaši krásu a osobnost. Stačí si vybrat šperk, který se k Vám bude dokonale hodit. Právě zde v internetovém obchodě SperkyProZeny.cz najdete bohatou nabídku šperků z více než šedesáti druhů polodrahokamů i drahých kamenů a určitě Vám nějaký padne do oka.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.