Plesová sezóna právě začíná

Plesová sezóna právě začala a s ní přichází každoroční dilema, co si vzít na tu slávu za vhodný oděv a hlavně jaké k němu zvolit doplňky. My vám zde přinášíme krátký článek, ve kterém se budeme snažit pomoci vám s výběrem šperků jako základ pro dokonalý outfit. Letošní plesová sezóna hraje barvami a to doslova.

Jaké šperky na ples?

V jednoduchosti je krása, proto jsme se rozhodli nabídnout vám jednoduché šperky, které budou slušet ke všem šatům, bez ohledu na barvu nebo typ. Dávejte si však pozor a nepřekombinujte svůj outfit. Pryč odzvonilo náušnicím, náramkům a přívěskům z jednoho kamene a materiálu, které použijete najednou v jednom dni. Méně znamená více a co se týče večerní róby platí to dvojnásob.

Použijte vždy jen jeden výrazný šperk - ať už to bude prsten nebo náušnice, a vyzdvihněte jej.
Šperky, které jsme si pro vás připravili jsou extravagantní a jedinečné, proto není třeba více zdůrazňovat celý plesový oděv.

Prsteny, které máme v nabídce s kamínkem jako je amazonit, ametyst, rhodonit nebo křišťál, jsou tím pravým pro upoutání pozornosti. Řetízek již nebudete potřebovat, stačí si vzít jen jemné pecičky do uší se stejným kamínkem jako prstýnek a dokonalé plesové oblečení je na světě.
Pokud budete mít nějaký složitě vyčesaný účes, tak právě pro vás zde máme nádherné náušnice, které budou slušet každým šatům. Kabelku volte vždy ve stejné barvě jako šperky. Uvidíte, že budete královna celého plesu.

Neváhejte a objednejte si svůj plesový šperk ještě dnes, uvidíte, že zazáříte. Muži z vás nespustí oči a ženy vám budou tiše závidět. Originální, extravagantní a hlavně antialergenní šperky, to je přesně to, co vám můžeme nabídnout.

| 1  2 |
počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.