Perlový náhrdelník

Skvost v podobě perel z vás udělá střed pozornosti na každé oslavě či večírku. Ne nadarmo se používá slovní spojení „je perla mezi ostatními“ a jemu podobné. Perla je unikát, který neumí napodobit žádný kov ani ozdobný kámen. Krásné perly vznikají vlastně hříčkou přírody.

Perla vzniká uvnitř perlorodky nebo ústřice a je tvořena vrstvami uhličitanu vápenatého. Ze vzniklých perel si můžete zakoupit perlový náhrdelník, náušnice nebo elegantní náramek.

Ať už budete volit mezi sladkovodními nebo mořskými perlami, budete vždy nad míru spokojeni. Perlový náhrdelník zjemní krk, prodlouží šíji a vytvoří skvělý dojem. Působí velmi elegantně, něžně a zároveň vás vyzdvihne na vyšší úroveň. Ke speciálním a slavnostním událostem je perlový náhrdelník naprosto ideální volbou. Rozmanité zabarvení perel a různorodost tvarů se využívá k vytvoření velmi originálních šperků. Lesk a kouzlo perel vás jednoduše nadchne. Je už pouze na vás, zda bude perlový náhrdelník tvořen říčními či mořskými perlami nebo těmito skvosty z odchovů. Vždy budete vypadat úžasně.

Perlový náhrdelník je ideální volbou pro ženy, které jsou rády sebevědomé, ležérní a vkusné. Příroda je mocná čarodějka. Perly s sebou přinášejí krásu stvořenou čistě přírodní cestou. Vy se tak můžete ozdobit a dodat si nádech luxusu spojením vaší osobnosti s nádhernými perlami. Perly jsou určitě i pěkným dárkem, který obměkčí srdce nejedné ženy.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.