Originální šperky z přírodních kamenů

Šperky zdobené přírodními kameny a minerály jsou vždy svým způsobem originály, neboť každý přírodní kámen je neopakovatelný originál. Nyní vám chceme představit umělecké originální šperky s drahými kameny, které jsou ručně vyráběny a představují tak jakýsi originál "na druhou".

Originální umělecké šperky z přírodních kamenů

Celá příroda po staletí umělce facinuje a inspiruje. Výjimku netvoří ani říše drahých kamenů. Drahé kameny využívají výtvarníci, fotografové, designéři a ponejvíce šperkaři. U nás můžete vybírat originální umělecké šperky, které jsou každý jinak originálně designován ajsou ručně vyrobeny. V každém je zasazen nějaký ten pravý přírodní kámen, a to buď broušený, ohlazený, či ve zcela přírodním stavu.

Originální umělecké prsteny z přírodních kamenů

V kategorii prsteny najdete širokou nabídku uměleckých prstenů, které jsou originální mimo výše uvedených vlastností i tím, že mají neuzavřený kroužek, který dovoluje upravit velikost. Nemusíte se tedy trápit tím, že si vyberete krásný prstena on vám (či vámi obdarované ženě) bude malý či velký. Jednoduše si velikost na prstu upravíte. Posuďte sami, jak na vás působí a prohlédněte si naše prsteny.

Originální umělecké náušnice a náhrdelníky z přírodních kamenů

Náušnice jsou nejoblíbenějšími šperky z naší nabídky. V kategorii originální umělecké šperky najdete celou řadu umělecky zpracovaných náušnic s pravými přírodními kameny mnoha druhů a barev.

V téže kategorii můžete najít precizně zpracované náhrdelníky s drahými kameny, které jsou zpravidla zavěšeny na koženém řemínku či na řetízku. Vybrat si můžete i celou soupravu šperků, kterou tvoří zpravidla náušnice + náhrdelník.

Nakonec, jestli se vám šperky líbí posoudíte nejlépe sami. Stačí si prohlédnout nabídku eshopu www.SperkyProZeny.cz v kategorii originální umělecké šperky.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.