Originální náušnice

Máme pro vás tip na dárek pro ženu - originální náušnice. Snad každá žena má několik párů náušnic, které občas podle nálady střídá. Pokud chcete ženě udělat radost malým dárkem, mohou být originální ručně vyrobené náušnice v uměleckém designu správnou volbou.

Originální ručně vyráběné náušnice

Nabízíme vám originální ručně vyráběné náušnice uměleckého designu. Najdete je v kategorii Originální umělecké šperky. Čím se liší od běžných náušnic? Především způsobem výroby, ale též tím, že v každé náušnici od nás je zasazen pravý přírodní polodrahokam či přírodnina. 

Jak se vyrábí originální náušnice?

Originální náušnice, které najdete v nabídce internetového klenotnictví www.SperkyProZeny.cz ručně vyrábí umělecký designer, který se designem šperků zabývá již desítky let. Každý pár náušnic je naprostý originál a dokonce ani dvě náušnice tvořící jeden pár nejsou dokonale stejné. Máte jistotu originálu. Žádná jiná žena nebude stejné náušnice nosit.

Z čeho jsou vyrobeny originální náušnice

Prodáváme originální náušnice, které jsou vyrobeny z běžného kovu (tombak) se speciální povrchovou úpravou, která zabraňuje jakýmkoliv alergickým reakcím kovu s pokožkou. Kovové součásti náušnic jsou galvanizované a následně přelakované a vypalované. Výsledné náušnice jsou velice stálé, otěruvzdorné a hypoalergenní.

V originálních náušnicích jsou zasazeny pravé přírodní kameny či jiné přírodniny, které jim ještě dodávají na originalitě. Posuďte sami a podívejte se na nabídku originálních uměleckých náušnic v kategorii Originální umělecké šperky.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.