Náušnice s vltavíny

Chcete-li mít zcela originální náušnice, podívejte se na náušnice s přírodními vltavíny. Každý vltavín je úplně jiný a všechny jsou tajemné, zelené, průsvitné a údajně pocházejí až z vesmíru.

Náušnice s vltavíny jsou překrásné, ať se jedná o broušené kameny či o kameny ve zcela přírodním stavu. Jedna naše kamarádka nám jednou řekla: "Jsem česká holka, tak české vltavíny prostě musím mít":-) Něco na tom bude.

Náušnice s vltavínem si kupte za báječné ceny v internetovém klenotnictví SperkyProZeny.cz

Kámen vltavín má charakteristickou tmavě zelenou barvu a zajímavou vrásčitou strukturu připomínající křehké sklo. V struktuře vltavínu se často vyskytují vzduchové bubliny obsahující vzácné plyny.
Vltavín nepatří mezi minerály, nýbrž je prý vesmírného původu. Pro svůj vesmírný původ je vzácný. Nepravidelný tvar neopracovaného kamene spolehlivě zaručuje jeho pravost.

Účinky vltavínu

Vltavín je znám jako kámen plodnosti a štěstí. Vltavín je kamenem spojeným s elementem vody. Udává se, že jeho mimořádně vibrace člověku údajně pozitivně napomáhají i při epilepsii a kómatu.
Harmonizuje srdeční čakru a všechny vyšší čakry, právě proto jsou šperky z vltavínu ideálním způsobem jeho použití.
Vltavíny po psychické a duchovní stránce pozvedají vědomí, zlepšují přístup k poznání. Vltavín je proto vhodný pro ty, kteří jsou tělem, myslí i duchem připraveni pro cestu objevů.
Vltavín také velmi dobře potlačuje negativní energii, postupně ve vás umocňuje vyšší svobodu jednání a přivádí pozitivní změny v životě.
Kvůli silným vibracím by se měl vltavín používat cíleně a příležitostně.
Ostatní léčivé kameny vltavín podporuje k vyšším vibracím, vhodný je zejména ke kamenům s uzemňujícím účinkem.

UPOZORNĚNÍ:

Upozorňujeme čtenáře, že účinky kamenů nebyly nikdy prokázány moderní vědou. Vše, co zde uvádíme je míněno pouze pro zajímavost. Jedná se o informace z dostupných zdrojů o mýtech, pověrách a legendách spjatých s přírodními kameny.

Zde koupíte šperky s vltavíny.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.