Náramky na ruku

Náramky jsou, a to zejména na jaře a v létě, velmi oblíbeným módním doplňkem. Proč právě v těchto obcdobích? Je teplejší počasí a nosí méně vrstev oblečení i krátké rukávy. Náramky, které ženy na rukách nosí jsou tedy více vidět a jako ozdoba mají větší smysl. Náramky na ruku se vyrábějí z mnoha materiálů a každá žena si může vybrat ten náramek, který se jí nejvíce líbí a nejvíce jí vyhovuje.

Náramky na ruku s drahými kameny

V eshopu www.SperkyProZeny.cz najdete náramky na ruku s mnoha druhy minerálů a drahých kamenů. Nabídka se sice mění, ale podívejme se na některé z náramků zblízka. 

Náramky s kameny se dělají například z kamenů navlečených na elastických gumičkách. Jedná se o nejjednodušší a tedy také nejlevnější druh náramků s kameny. Výhodou je, že se poměrně dobře přizpůsobí obvodu zápěstí a další výhodou je i nižší cena. Jiný druh náramků jsou kovové náramky se zasazenými broušenými kameny.

Originální umělecké náramky na ruku

Nejzajímavější a nejoriginálnějšjí jsou však umělecky ručně vyráběné náramky, kterých v nabídce také několik máme. Najdete je v kategorii originální umělecké šperky.

Celou nabídku náramků pak najdete v kategorii náramky.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.