Léčivé účinky a význam vltavínů

Snad každému druhu kamenů připisují lidé rozličné účinky. Nejinak je tomu u tajemného vltavínu. Než se začtete do tohoto článku, upozorňujeme, že léčivé ani jiné účinky kamenů nebyly nikdy potvrzeny moderní vědou. Informace v tomto článku uvádíme pouze pro zajímavost a nikoho nenabádáme, aby se jimi jakkoliv řídil.

Jaké účinky a vlastnosti se tedy připisují vltavínu?

Vltavín prý ochraňuje před nepřátelským prostředím a vyzařuje pozitivní energii.

Vltavín údajně vede člověka k tomu, aby se oprostil od tíživých myšlenek, které jsou zabydleny hluboko v nás a nevědomě nás tak zatěžují. Říká se, že vltavín nám pomáhá dovršit oné nespoutané svobody, které člověk vyžaduje k tomu, aby mohl uskutečnit své sny a touhy.

Vltavíny nás prý ovlivňují svou tajemnou zelenou barvou. Pokud máme dar jasnovideckých a telepatických schopností, právě vltavín je může probudit a aktivovat. Když na noc přiložíme vltavín do bodu mezi obočím, mohou se dostavit věštecké sny. Vltavín je ideální k meditačním a mystickým účelům, protože má značný vliv v oblasti spirituality. Vltavíny nám mohou ukázat tu správnou duchovní cestu a můžeme díky němu objevit vlastní JÁ.

 

KOUPÍTE ZDE: VLTAVÍNY

 

Vltavín má největší pole působnosti v oblasti srdeční čakry. Právě zde dokáže vltavín potlačit ego a má očistný účinek jak na tělo, tak i na duši. Tlumí prý bolesti hlavy, napomáhá k relaxaci a odstraňuje únavu. Říká se, že vltavín má schopnost odstraňovat z těla toxické látky a celkově podporovat naši obranyschopnost. Je také pomocníkem při respiračních problémech a pomáhá léčit infekční nemoci. Vltavín je údajně vhodný při chřipce a chudokrevnosti (podněcuje tvorbu bílých krvinek).

Vltavíny je třeba jednou za čas očistit, a to tak, že jej opláchneme ve vlažné vodě a necháme nabít na slunci či za úplňku. Tím vltavíny získají novou pozitivní energii a budou nám moci nadále dobře sloužit.

 

Kde koupit vltavíny


Máte-li zájem zakoupit levné šperky s vltavíny, či například s kameny zvěrokruhu, prohlédněte si nabídku internetového tohoto obchodu Šperky Pro Ženy .cz (na jehož stránkách se nyní nacházíte).
V nabídce tohoto eshopu naleznete šperky s vltavíny a s více než padesáti dalšími druhy polodrahokamů a drahých kamenů z celého světa. Šperky s vltavíny najdete v kategorii vltavín.

| 1  2 |
počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.