Krásné ženě krásný šperk

Šperk je věc, která potěší každou ženu a dívku. Úplně každá žena totiž chce být jedinečná, a tak touží i po jedinečném šperku, který podtrhne její krásu. Ženy nosí šperky, aby zdůraznily svoji osobnost, ale také módní a životní styl, ...

Šperk je věc, která potěší každou ženu a dívku. Úplně každá žena totiž chce být jedinečná, a tak touží i po jedinečném šperku, který podtrhne její krásu. Ženy nosí šperky, aby zdůraznily svoji osobnost, ale také módní a životní styl, proto je důležité při výběru šperku dbát na všechna tato kritéria.

Pokud si však nevíte rady, existují určitá pravidla, podle kterých lze šperky ženám vybírat. Obecně k drobnějším ženám se hodí drobné šperky, naopak k silnějším ženám šperky větší a masivnější. Vybírat však můžete z velmi široké nabídky náhrdelníků, náramků, náušnic a přívěsků. Všechny tyto šperky, ať už jsou drobnější či větší, jsou vyrobeny z různých druhů drahých kamenů. A tak je třeba brát ohled i na typ ženy a k němu hodící se typ drahého kamenu.

Kupříkladu k zimnímu typu žen se hodí smaragdy, rubíny, onyxy a různé průhledné kameny, k letnímu naopak studené a jemné barvy rubínů a granátů, modrý akvamarín či zelené a modré odstíny achátů. Ženy tohoto typu by se měly vyhýbat kamenům ve výrazných odstínech, vhodnější jsou pro ně perly narůžovělé barvy. Jarnímu typu žen sluší safír, topaz, tyrkys, ametyst, růženín nebo dokonce i křišťál, podzimnímu zase jaspis, jantar či zlatožlutý topaz.

Velkou roli při výběru šperků hraje také sebevědomí ženy. Obecně sebevědomější žena se nebojí ozdobit výraznějšími šperky, a to jak výrazných barev, tak i výrazných tvarů. Proto se vůbec nemusíte bát náhrdelníku s kuličkami z ametystu či náhrdelníku s leopardími kuličkami z jaspisu. Naopak ženy s menším sebevědomím ocení spíše decentní šperky jako je třeba náhrdelník se slzičkami z akvamarínu nebo náhrdelník s červenými kuličkami a uzlíky z jaspisu.

Ženy a šperky k sobě prostě patří! Jejich správný výběr ale vyžaduje hlavně možnost široké nabídky, kterou vám nabízí právě náš internetový obchod SperkyProZeny.cz.


počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.