Kouzelné stříbrné šperky s opravdovými přírodními fasetovanými kameny

 

Stříbrné šperky s fasetovanými přírodními kameny jsou opravdu kouzelné. Podívejte se sami. Fasetování je broušení do krásných tvarů, jejichž účelem je zušlechtění kamene. Díky fasetám se kameny nádherně třpytí na slunci, ale i při umělém osvětlení v místnosti. Buďte sexy. Čtěte dál a podívejte se, které fasetované přírodní kameny se vám nejvíce líbí.

Jaké stříbrné šperky s fasetovanými přírodními kameny vybrat?

 

Stříbrné šperky s fasetovanými ametysty

Ametyst je polodrahokam oblíbený pro svoji krásně fialovou barvu. Ametyst je fialovou průsvitnou odrůdou křemene. Stříbrné šperky s fasetovanými kameny můžete nosit do společnosti i jen tak třeba do práce. Vybírejte stříbrné náušnice, stříbrné přívěsky či sety stříbrných šperků s ametysty.

Stříbrné šperky s fasetovanými citríny

Citrín je žlutá průsvitná varieta křemene. Žlutých polodrahokamů je velmi málo, proto je citrín poměrně unikátní. Žlutá až zlatavá barva citrínu vypadá velmi luxusně. Díky tomu, jak jsou citríny vybroušeny do faset se krásně třpytí. Na dobrém světle vypadá citrín doslova jako zlato. Prohlédněte si všechny stříbrné šperky s citríny a posuďte sami.

Stříbrné šperky s fasetovanými olivíny

Zelený nádherně třpytivý a průsvitný polodrahokam olivín zušlechtěný fasetováním se bude líbit zejména každé ženě, která ráda ladí svůj outfit do zelené, béžové nebo třeba hnědé barvy. Drobné olivíny zazáří na slunci i bez fasetování. Fasetované olivíny zasazené ve stříbře jsou však skutečnými skvosty. Stříbrné náušnice, stříbrný přívěsek či rovnou sada stříbrných šperků s fasetovanými olivíny potěší každou ženu. Podívejte se na naši nabídku níže.

Stříbrné šperky s topazy

Topaz je velmi tvrdý drahý kámen, který je svojí tvrdostí na pomezí mezi polodrahokamy a drahokamy. Obvyklejší topaz je čirý, ale nejkrásnjěší a nejoblíbenější je modrý topaz, který se často používá pro broušení a zasazuje se do šperků. Stříbrné šperky s modrými topazy vám nabízíme i zde. Prohlédněte si sami stříbrné šperky s topazy a posuďte, zda se vám líbí. Modrý topaz se nádherně třpytí na světle a mají jej rády ženy, kterým se líbí právě modrá barva. Bývají to ženy s modrýma očima, nebo ženy, které rády oblékají modré oblečení. Nemusí se jednat zrovna o večerní šaty modré barvy. Univerzální jsou například modré džíny, ke kterým se stříbrné šperky s fasetovanými modrými topazy náramně hodí. Stříbrné šperky jako jsou stříbrné náušnice a stříbrné přívěsky s topazy jsou tedy šperky vhodné jak na společenské události, tak i na všední den.

Stříbrné šperky se záhnědami

Záhněda je průsvitná varieta křemene hnědé barvy. Ženy, které mají rády přírodní barvy a zejména ty, které ladí svoje oblečení do hnědých či béžových tónů, jistě stříbrné šperky se záhnědami ocení. Pokud má žena hnědé či zelené oči, stříbrné náušnice nebo i přívěsek s fasetovanou záhnědou jí bude opravdu slušet. Podívejte se sami na stříbrné šperky se záhnědami.

| 1  2 |
počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.