Kameny znamení Blíženců

Blíženci jsou znamením, kterému v kalendáři patří období 22.května až 21.června. Kameny znamení Blíženců mívají obvykle barvu žlutou, oranžovou, modrou i zelenou. Patří mezi ně však i čirý křišťál či bílé perly.

Kameny ke znamení Blíženců

Konkrétními kameny, které k Blížencům patří jsou žlutý citrín a jantar, oranžový karneol, žlutohnědé třpytivé tygří oko, zlatý či modrý topaz. Z modrých kamenů to je dále akvamarín, modrozelený chryzokol, tyrkys a modrobílý chalcedon. Ke znamení Blíženci se váže také achát, křišťál či perly

Zvláštní místo zaujímá mezi kameny znamení Blíženci zelený český drahokam vltavín.

Šperky s kameny znamení Blíženců

Vybíráte zrovna dárek pro ženu narozenou ve znamení Blíženců, tedy v období 22.května až 21.června? Můžete se inspirovat šperky s pravými přírodními kameny z naší nabídky. Vybrat u nás můžete právě i šperky s kameny podle znamení.

Pro ženy narozené ve znamení Blíženců doporučujeme zauvažujte o špercích s vltavíny. Vltavín je celosvětově velmi ceněný drahý kámen, který se však nachází pouze v České republice. Pěkným a hodnotným dárkem tedy může být například přívěsek s nebroušeným vltavínem v přírodním stavu.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.