Hezký dárek pro ženu: šperky s akvamaríny

Nevíte jaký dárek pořídit své manželce, dceři nebo mamince k blížícím se Vánocům? Lámete si nad tím hlavu a přitom je tolik možností. Jedním z nich je i vkusný šperk. Máme pro vás tip na dárek pro ženu, kupte jí šperky s akvamaríny. Akvamarín je kámen, který je proslulý svou modrou barvou moře.

Může být i zelenomodrý nebo lehce do žluta. Je to drahokamová odrůda minerálu, který se nazývá beryl a patří mezi drahé kameny. Modrá barva akvamarínu je díky příměsi železa a působí velmi neobyčejně a romanticky, připomíná nám moře a modré nebe, díky tomu kámen vzbuzuje dobrou náladu.

Akvamarín má skvělé předpoklady pro výrobu šperků. Je tvrdý, neštěpí se, má vysokou brilanci a disponuje překrásnou barvou, která je přímo předurčena k výrobě nádherných šperků. Cena akvamarínu je určena podle zabarvení a čistoty kamene.

Šperky s akvamaríny zaujmou na první pohled

Šperky z tohoto překrásného kamene ozdobí každou ženu. Může jej nosit mladá dívka, paní ve středních letech i starší lidé. Zkrátka akvamarínový šperk je vhodný pro každou generaci. Velmi krásně působí tento modrý drahý kámen vsazen do náušnic a jako přívěsek, v kombinaci se zlatem nebo stříbrem. Akvamarín velmi vynikne v letních šatech, je to kámen, který patří k létu.

Překrásně vypadají i náhrdelníky prokládané akvamarínem společně s jinými druhy kameny z řady berylů. Například akvamarín a morganit kuličky působí velmi něžně a romanticky. Kombinace růžové s modrou barvou je velmi vkusná a něžná, hodí se k běžnému nošení i do společnosti. Akvamarín je kámen, který se líbí téměř každému.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.