Hematitové šperky

Kovově lesklý černý hematit působí zasazený ve šperku přímo magicky. Bývá vsazován do náušnic a prstenů. Hematitové kamínky se navlékají do náhrdelníků či náramků. Šperky z hematitu černé barvy se hodí prakticky ke každé příležitosti, ke každému oblečení, ke každému typu obličeje, barvě očí i vlasů. Na každé ženě působí hematitové šperky elegantně a podtrhují její krásu.

Náušnice hematit

Pro výrobu hematitových náušnic se používají obvykle broušené malé kamínky zasazené ve stříbrném rámečku nebo korálky růžných tvarů navlečené na stříbrné jehle a zavěšené na afrických háčcích či opatřené klapkovým zapínáním. Visací náušnice s hematity vypadají velice efektně, neboť kamínky v nich se lesknou na všechny strany a přitahují pozornost.

Hematit náramek

Hematitové náramky jsou ve veliké oblibě zejména proto, že hematit je již po staletí považován za jeden z nejmocnějších a nejsilnějších kamenů. Mnoho lidí, kteří se alespoň okrajově zajímají o ezoteriku či o léčivé účinky kamenů, hematitové náramky doporučuje nosit jako podporu pro posílení organismu. Říká se, že hematit aktivuje krevní oběh a srdce.

Ještě silnější a lepší než obyčejné hematitové náramky prý jsou magnetické hematitové náramky.

Náhrdelníky z hematitu

Snad nejoblíbenějšími šperky z hematitu jsou náhrdelníky. Pro svou kovově černou barvu se hematitový náhrdelník hodí úplně ke všemu. Náhrdelník z hematitu sluší každé ženě. Náhrdelník s hematitem lze nosit do opery, do divadla, na společenské akce, k šatům, kostýmku, ale třeba i k tričku a džínám. Pro doplnění je možné hematitový náhrdelník zkombinovat s náušnicemi se stejným minerálem.

Hematitové náušnice

Hematity jsou velice krásné kameny, které jsou bohaté na železo. Vyznačují se stříbřitě šedou barvou s kovovým leskem. Může být také ocelově světlý nebo tmavý, stejně tak červenohnědý. Červenohnědý odstín je asi nejkrásnější, je to barva krve, podle které dostal hematit svůj název. V Řečtině slovo haema znamená krev. Ve středověku se hematitové kousky brousily do různých podobizen, nebo se používaly jako zrcadlo. V současné době je hematit velmi oblíbený zejména ve šperkařství. Hematitové náušnice zkrášlí každou ženu. Vybíráte dárek k Vánocům pro svou dceru, partnerku nebo maminku? Sledujte nabídku e-shopu www.sperkyprozeny.cz, kde naleznete bohatou nabídku šperků za ty nejlepší ceny.

Hematitové náušnice, stejně jako všechny ostatní šperky z tohoto velmi zvláštního kamene, lákají na svůj jedinečný kovový lesk, který je tak typický pro tento drahý kámen. Díky tomuto velmi výraznému lesku budou hematitové náušnice působit nesmírně luxusně, přesto velmi vkusně a decentně. Máte-li ráda jednoduché šperky, které jdou snadno kombinovat s jakýmkoliv oblečením, pak hematitové náušnice budou ta pravá volba. Šperky z hematitu jsou stále oblíbené, neboť jsou vyrobeny z přírodního materiálu, který působí neobyčejně a přesto výrazně. Takový lesk nemá žádný jiný šperk.

Udělejte si radost a pořiďte si krásné hematitové náušnice, třeba v podobě drobných slziček, které jsou navlečeny na šňůrce. Hematit lze používat na běžné nošení. Krásný a originální kámen, díky kterému budete neodolatelná.

 

Kde koupit hematitové šperky

Šperky s hematity či s dalšími šedesáti druhy rozličných drahých kamenů můžete levně koupit v internetovém obchodě www.SperkyProZeny.cz

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.