Dětské náušnice pro malé parádnice

Je zvykem, že náušnice necháváme dětem nastřelovat (nebo propichovat ouško) už od nejútlejšího věku. Kvalitní dětské náušnice by měly holčičce dobře sedět a být bezpečně připevněné. Náušnicemi se rády nezdobí pouze ženy, ale i malé holčičky.

Dětské náušnicese zhotovují nejčastěji ze zlata, stříbra, či chirurgické oceli a mohou být doplněny ještě zirkony nebo jinými krystaly. Doporučuje se, aby první náušnice pro dítě byly z kvalitních materiálů, nejlépe ze zlata nebo z rhodiovaného stříbra, protože méně kvalitní materiály mohou vyvolat alergickou reakci či způsobit zánět.

Zlaté náušnice pro děti

Pokud se rozhodnete pro zlaté dětské náušnice, můžete vybírat ze žlutého, bílého, nebo červeného zlata. Zatímco v minulosti byly populární šperky ze žlutého a červeného zlata, v současnosti je hodně žádané také bílé zlato.

Dětské náušnice se vsazenými kameny

Do dětských náušnic se často vsazují diamanty, zirkony či jiné kamínky různých tvarů a barev. Oblíbené jsou obzvláště náušnice se srdíčky a kytičkami. Některé dětské náušnice působí opravdu roztomile.

Kdo se rozhodne darovat dětské náušnice, do nichž je vsazen diamant, dává i ceněný šperk trvalé hodnoty. Ne všichni si ale mohou náušnice s diamanty dovolit, takže se nabízejí alternativy v podobě jiných kamínků a polodrahokamů.

 

 

 

Související zboží

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.