Co může být na kamenech léčivého?

Tak tahle otázka jistě napadne každého, ať už v jejich moc věří nebo ne. Co je to za tajemné kouzlo, které způsobí, že neviditelné síly napraví nejen tělo, ale i ducha a duši? Ten zásadní element, na kterém se výjimečně tábory příznivců i odpůrců shodnou, jsou vibrace. Díky nim může docházet ke změnám podstaty jedince.

Přímý vliv na ducha a duši se dodnes přesvědčivě prokázat nepodařilo. Vzhledem k tomu, že oba „subjekty“ mají nehmotnou podstatu, těžko by se na nich dal prezentovat nějaký léčebný postup. Tábor skeptiků ale prořídl díky výzkumu fyzika Waltera Starcka, který vědeckým postupem dokázal, že kameny mohou svou podstatou skutečně ovlivnit fyzické procesy člověka. Podle jeho teorie totiž dochází díky molekulární struktuře atomů v určitých kamenech (nerostech) k vibracím, které mají stejnou či podobnou frekvenci jako buňky lidského těla. Proto opravdu může dojít k ovlivnění fyziologie člověka jen „díky kamenům“.

Z  historie víme, že co bylo v dávných dobách považováno za zázrak, lze dnes již jednoduše vědecky vysvětlit a aplikovat. Třeba takové léčivé vývary z bylin, které připravovaly babky kořenářky, byly ve své době balancováním na hraně společenské etiky a často zde byla podbízena spolupráce s temnými silami. Dnes dokážeme extrahovat léčivé proteiny na konkrétní části lidského organismu. Stejné byliny, ale lepší pochopení podstaty a vylepšené postupy. A můžeme jít ještě dál - kupříkladu takový Gamma nůž. Zázrak moderní neurochirurgie, jenž využívá proudu částic, které nejsou běžným okem rozpoznatelné, a přesto s jejich využitím dokážeme provádět ty nejpreciznější operace mozku a tedy v přeneseném významu „léčit“. Možná tedy na vysvětlení účinků kamenů ještě nedozrál ten pravý čas.

Nepřísluší nám soudit, kde je vlastně pravda. Většinou bývá někde uprostřed. Každý si bude muset udělat obrázek na léčivé účinky kamenů sám. Ale tábor skeptiků můžeme odkázat na oblíbenou tezi: „Vítr existuje. Ale viděl ho někdo? Vidíme jeho vliv, ale on samotný je neuchopitelný.“

Pokud máte zájem, podívejte se sem na léčivé kameny podle znamení

nebo:

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.